Radcjupiwa: 2019. News

/RIF

radcjupiwa: 2019

Im dalej zajdziemy, tym bardziej sami będziemy przemieniać się w to, co zabijamy. Naszym zadaniem jest podążanie w głąb zdewastowanych krain, aby znaleźć sposób na uratowanie ludzkości. Jednak rozgrywka nie polega jedynie na wymachiwaniu nim. Izometryczna gra akcji typu roguelike od studia Double Fine twórców m. U kif tkun tifel u tifla spiritwalment? Naħseb li aħjar mir-Rużarju ma hawnx! Jednak nie ma nic za darmo, bo każda moc jest skutkiem mutacji związanej z przebywaniem w skażonym środowisku. Zapłaci jednak za to wysoką cenę, bo kłębiące się w powietrzu radioaktywne opary wpłyną na jego umiejętności, które sprawiają, że coraz mniej jest człowiekiem, a coraz bardziej potężnym mutantem. Postanawia on ruszyć w głąb Ugoru - radioaktywnego pustkowia naszpikowanego niebezpiecznymi mutantami, gdyż skrywa ono tajemnicę i sposób na uratowanie ludzkości.

Nächster

Home

radcjupiwa: 2019

Czy uda mu się ocalić ludzkość, czy może zginie w trujących oparach jak wielu innych? W tym celu eksplorujemy rozmaite lokacje - bagna, pustynie i lasy - zmagające się ze skutkami przeraźliwej katastrofy. Wskutek ich działania zmieniły się one w mutanty i dysponują zwiększoną siłą, umiejętnościami i pałają żądzą mordu, dlatego nie obędzie się bez walki. Oprócz zrujnowanych budynków czy zmienionej nie do poznania roślinności, na naszej drodze spotykamy liczne stworzenia skażone radioaktywnymi gazami. Nasza postać, przechodząc od lokacji do lokacji, nabywa coraz to potężniejsze umiejętności, które potem może wykorzystać w walce. Dan hu l-kliem tal-Atti tal-Appostli fil-kapitlu tlieta, vers għaxra meta jitkellem fuq l-imġiba tan-nies għall-miraklu li għamel San Pietru wara Pentekoste.

Nächster

/RIF

radcjupiwa: 2019

Bohater, którym sterujemy, korzysta tylko z jednego rodzaju broni - kija bejsbolowego. . Jego losy są w naszych rękach. Psychonauts i Brutal Legend , osadzona w postapokaliptycznym świecie. .

Nächster

RADJA 2019 /rif

radcjupiwa: 2019

. . . . . . .

Nächster

News

radcjupiwa: 2019

. . . . . . .

Nächster

Home

radcjupiwa: 2019

. . . . . . .

Nächster